Telefon

777 810513

E-mail

info@instruktorkajitka.cz

Zdravotní cvičení pro všechny

Lekce se zaměřují na správné držení těla, zlepšení práce hlubokého stabilizačního svalstva a to při práci s vlastní váhou těla či s různými pomůckami. Cílem cvičení je předcházení bolestí pohybového aparátu či odstranění stávajících potíží. Naučíme se, jak zařadit zdravý pohyb do běžného dne a tím potěšit své tělo i mysl.

Individuální trénink

Je zdravotní cvičení ve formátu jeden na jednoho. Budu se věnovat pouze Vám a na základě stavu Vašeho těla a Vašich představ stanovíme společný cíl. Cvičení je tak na míru jen pro Vás.

Cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové

Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle Anny Kohutové®  je cvičení, které je koncipováno s důrazem na kontaktní rodičovství, podporuje a upevňuje vztahovou vazbu mezi matkou a dítětem. Cvičení je komplexní, prolínají se v něm celosvětové cvičící techniky – různé druhy tance, zdravotní cvičení, protahování, posilovánína to vše za přítomnosti Vašeho děťátka.

Strollering®

Strollering® je outdoorové cvičení na čerstvém vzduchu. Efektivně kombinuje sportovní chůzi s kočárkem s kardio-cviky a posilovacími cviky, které jsou úzce zaměřené na problematické partie většiny žen a to vše za přítomnosti svého děťátka v kočárku či na odrážedle.